Rzeszów

Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w rzeszowskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu około 660 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Joanna Pyra

Trener Leo Maniak
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją psychologii klinicznej oraz psychologii sportu. Aby poszerzyć wykształcenie w kierunku pracy z dziećmi i młodzieżą ukończyła również Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na co dzień oddana pracy jako psycholog w szpitalu oraz terapeuta dla dzieci i młodzieży z autyzmem.
Praca z dziećmi wywołuje u niej uśmiech na twarzy, daje wielką satysfakcję, a także spełnienie zawodowe i możliwość do ciągłego rozwoju, gdyż jak powiada - „każde dziecko jest na swój własny sposób niepowtarzalne”.
Prywatnie uwielbia żeglować i spędzać aktywnie czas nad wodą oraz w wodzie. Za to zimą podbija piękne polskie stoki narciarskie. W długie wieczory lubi usiąść z dobrą książką, czy też jej ekranizacją.


Karolina Stawarz

Trener Leo Maniak
Absolwentka psychologii rozwojowo-wychowawczej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Poszerzała swoją wiedzie na temat pracy z dziećmi kończąc kursy pedagogiczne, trening umiejętności społecznych oraz szkolenie z zakresu pracy i terapii dzieci autystycznych. Pracuje w przedszkolu oraz na oddziale rehabilitacji dziennej dla dzieci i młodzieży. Bardzo lubi pracować z dziećmi, przekazywać im wiedzę, ale również sama bardzo dużo od nich się uczy. „Czerpię radość z prowadzenia zajęć, w których mogę pokazać swoje pomysły, poćwiczyć wyobraźnie, czy kreatywność”. Nastawiona na ciągły osobisty rozwój oraz poszerzanie i zgłębianie swojej wiedzy m.in. z zakresu metod i technik nauczania. Prywatnie lubi podróże, wspinaczkę górską oraz książki psychologiczne.

Klaudia Roga

Lektor Leo English
Filologia Angielska i Rosyjska w Wyższej Szkole Lingwistyki Stosowanej w Warszawie. Otwarta, uśmiechnięta oraz pozytywnie nastawiona do życia, czym zaraża najmłodszych. Uwielbia pracę z dziećmi, gdyż dzięki niej, każdy dzień jest ciekawy i inny od poprzednich.
Prywatnie kocha podróże, bez których ciężko jej żyć, uwielbia książki biograficzne i psychologiczne, dzięki którym może poznać człowieka oraz lubi sport, który pozwala jej aktywnie wypocząć.

Małgorzata Kuca

Lektor Leo English
Certyfikowany nauczyciel języka angielskiego. W swojej pracy z dziećmi wyznaje zasadę, że dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Z tego też powodu stara się dać dzieciom to, na co naprawdę zasługują - piękną piosenkę, ciekawą opowieść, wspaniałe postaci z bajek i świetną rozrywkę, a wszystko po to, aby zobaczyć ich uśmiech, radość i zadowolenie. „Było super!" to słowa, które najbardziej motywują ją do działania. Uwielbia pracę z dziećmi, a w Leonardo School łączy to ze swoją pasją, jaką jest język angielski. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata. Kocha jazdę na rowerze oraz siatkówkę. W wolnych chwilach fotografuje oraz czyta książki.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY